Konkurs matematyczny rozstrzygnięty (fotogaleria)

16 czerwca 2015, 15:03

Blisko trzystu młodych jaworznian walczyło o zwycięstwo w IX Jaworznickim Konkursie Matematycznym. Nagrody i wyróżnienia za zwycięstwo w konkursie wręczył podczas uroczystej gali w Teatrze Sztuk Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek.

Do konkursu przystąpiło 279 uczestników. Nagrodzono oraz wyróżniono 69 uczniów oraz 35 nauczycieli, których podopieczni osiągnęli sukcesy. Podczas spotkania wyróżnieni zostali również nauczyciele, którzy pracowali przy przygotowaniu i przeprowadzeniu konkursowych zmagań. Uroczystą gale uświetnili wychowankowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie, którzy zapewnili oprawę muzyczną spotkania.

- Tego typu konkursu rozwijają pasję młodych jaworznian - mówi Zastępca Prezydenta Tadeusz Kaczmarek. - Są też doskonałym przygotowaniem do wzięcia udziału w innych zmaganiach i olimpiadach matematycznych.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek