Wyścig "Solidarności" - zmiany w kursach autobusów

1 lipca 2015, 09:47

Wyścig "Solidarności" i Olimpijczyków to nie tylko duże wydarzenie sportowe, ale także ogromne wyzwanie logistyczne związane z przygotowaniem trasy przejazdu wyścigu. Z powodu utrudnień, jakie nastąpią w czwartek, 2 lipca, Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej zmienia trasy przejazdu autobusów na niektórych liniach.

Szczegółowy przebieg wyścigu przedstawiony został na zamieszczonym poniżej schemacie. Ponadto:

• przejazd kolarzy na odcinku Jeleń Rynek - rondo u zbiegu ul. Matejki i Jana Pawła II został przewidziany przez organizatora od około godz. 18:00 do około godz. 18:40,
  • zamknięcie ulic w centrum miasta ma nastąpić od około godz.18:10 do około godz. 18:50,
  • od godz.15:30 do około godz.19:00 przystanki: BIBLIOTEKA, ZIELONA, OBWODNICA PÓŁNOCNA RONDO oraz DOM POMOCY SPOŁECZNEJ zostaną całkowicie wyłączone z obsługi,
  • w internetowym rozkładzie jazdy za pomocą specjalnych oznaczeń wskazane zostały kursy objęte utrudnieniami.

- Jednocześnie pragniemy zastrzec, że w przypadku wcześniejszego lub późniejszego przejazdu kolarzy, także inne kursy mogą zostać objęte zmianami - informuje Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Jaworznie.

Szczegółowy rozkład jazdy z oznaczonymi utrudnieniami dostępny jest na stronie internetowej www.pkm.jaworzno.pl.