Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

"Elektrycznym" do GEOsfery

1 lipca 2015, 13:50

W wakacyjne weekendy i święta jaworznianie będą mieli możliwość dojazdu do GEOsfery nową linią autobusową 391. Linia w całości obsługiwana będzie autobusem elektrycznym.

- Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowej linii dowożącej do Ośrodka Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOsfera. Jest to idealne miejsce do weekendowego wypoczynku dla całej rodziny. Dzieci wzbudzą swoją ciekawość prehistorią odkrywając w piasku szkielet, podczas gdy dorośli odpoczywać będą obok przy stolikach piknikowych lub robiąc grilla w przygotowanym do tego celu miejscu. Rzadkie gatunki roślin i unikalny krajobraz z pewnością zachwycą odwiedzających - zachęcają do korzystania z tego typu komunikacji przedstawiciele Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Jaworznie.

390 na Sosinę

Od poniedziałku, 29 czerwca uruchomiona została również linia 390, która dowozić będzie mieszkańców nad Zalew Sosina. Autobus zaczyna swoją trasę na przystanku Krakowska przejedzie m.in. przez Pechnik, Leopold, Osiedle Stałe, Niedzieliska, Długoszyn, Górę Piasku i Szczakowę Dworzec PKP.

Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie www.pkm.jaworzno.pl.
 

Obrazek
Obrazek