Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

16 września 2015, 11:53

Już 22 września w Jaworznie pojawi się Mobilny Punkt Informacyjny. Mieszkańcy będą mogli wówczas skorzystać z bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków unijnych.

Mobilny Punkt Informacyjny będzie dostępny dla mieszkańców Jaworzna we wtorek, 22 września br. w godzinach 8:30 - 13:00 w budynku Urzędu Miejskiego w Jaworznie zlokalizowanym przy Placu Górników 5.

Mobilne Punkty Informacyjne to nowa usługa dostępna dla mieszkańców regionu za pośrednictwem Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Specjaliści do spraw Funduszy Europejskich będą udzielać bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Aktualne informacje na temat Mobilnych Punktów Informacyjnych organizowanych na terenie województwa śląskiego publikowane są na stronach internetowych: www.efs.slaskie.pl/ www.rpo.slaskie.pl . Szczegółowe informacje dostępne są również w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Sosnowcu przy ul. Kilińskiego 25. Godziny pracy  pon. 7.00-17.00, wt-pt. 7.30-15.30. Telefony do konsultantów tel. 32 2635037, 32 3607062, lpisosnowiec@oddzial.fundusz-silesia.pl