Wynagrodzenia w oświacie nie są zagrożone

21 września 2015, 13:08

W związku z informacjami opublikowanymi w materiale pt. "Braknie pieniędzy dla nauczycieli? Skarbnik miasta uspokaja" na portalu internetowym jaw.pl oświadczamy, że nie ma absolutnie żadnego zagrożenia wypłaty wynagrodzeń wszystkim pracownikom jaworznickiej oświaty. Rozpowszechniane przez portal jaw.pl i radnego Marcina Kozika informacje mają na celu jedynie wywołanie niepokoju i dezinformację.

Niestety kolejny raz nauczyciele i temat ich wynagrodzeń są wykorzystywane do politycznych rozgrywek.

Kompleksową informację na temat planowanych zmian w budżecie miasta przedstawiła na posiedzeniu Komisji Gospodarki Wiesława Osuszek, Skarbnik Miasta. Szczegółowo wyjaśniła, że wypłata pensji pracowników oświaty nie jest zagrożona.