Kajakarskie zmagania

26 września 2015, 16:00

Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta na Zalewie Sosina odbyły się III Regaty Kajakowe. Zawody zgromadziły na starcie kilkudziesięciu zawodników i zawodniczek z Jaworzna i okolic.

Zawody organizowane przez Urząd Miejski oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu odbyły się w pięciu kategoriach. Osady klasyfikowane były w K1 kobiet i mężczyzn, K2 kobiet i mężczyzn oraz K2 mikst.

- Bardzo cieszymy się, że impreza gromadzi coraz więcej mieszkańców i osób spoza naszego miasta - mówi Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna, Tadeusz Kaczmarek. - To doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu i kolejne wydarzenie, które budzi Sosinę do życia.

A oto wyniki III Regat Kajakowych:

Kat. K1 Kobiet:
1. Jolanta Niedzielczyk (Chrzanów)
2. Katarzyna Smolarczyk (Kraków)

Kat. K1 Mężczyzn:
1. Robert Studiżba (Jaworzno)
2. Kazimierz Wysocki (Chrzanów)
3. Piotr Pisula (Katowice)

Kat. K2 Kobiet:
1. Joanna Reus/Marzena Musiał (Jaworzno)

Kat. K2 Mężczyzn:
1. Tadeusz Kaczmarek/Sławomir Zientara (Jaworzno)