"Archetti" w baśniowej krainie

8 października 2015, 09:00

W ostatnią niedzielę października "Archetti” Orkiestra Kameralna Miasta Jaworzna zaprasza mieszkańców na widowisko muzyczno - baletowe "Baśnie Dźwiękiem Malowane".

Na scenie prócz jaworznickich muzyków pod batutą Macieja Tomasiewicza pojawi się pochodzący z Jaworzna aktor - Wojciech Brzeziński znany z wielu produkcji teatralnych i telewizyjnych - w ostatnim czasie z serialu "Na Wspólnej" oraz tancerki : Katarzyna Nieużyła, Jana Sedova i Agata Kaim - Cieśla.

Zebrani będą mogli wysłuchać muzycznych utworów m.in. z takich baśni jak: "Piotruś i wilk”, fragmenty z Jeziora Łabędziego, Dziadka do Orzechów i Śpiącej Królewny.

Bilety w cenie: normalny - 20 złotych, ulgowy - 10 złotych (uczniowie, studenci, emeryci, renciści) oraz dla dzieci do 6 lat ­­- 5 złotych można kupić w kasie Teatru Sztuk w Jaworznie.