JBO 2016: Trwa weryfikacja głosów

8 października 2015, 08:33

W miniony poniedziałek, 5 października rozpoczęła się weryfikacją głosów oddanych przez mieszkańców na propozycje zadań publicznych zgłoszonych do Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego na 2016 r. W zaledwie trzy dni pracownicy urzędu wprowadzili do sytemu ponad 7 tys. kart.

Do weryfikacji pozostało jeszcze nieco ponad 5,4 tys. kart. Przypominamy, że dopiero po wprowadzeniu wszystkich kart, system wykaże wszelkie nieprawidłowości tj.: głosy podwójne, głosy nieważne itp. Następnie Zespoły ds. Budżetu Obywatelskiego powołane przez Prezydenta Miasta Jaworzna rozpoczną zliczanie poprawnie oddanych przez mieszkańców głosów i ustalą wyniki głosowania. Zwycięskie projekty poznamy jeszcze w październiku br.