Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

T. Love zagrał dla Hospicjum

11 października 2015, 20:30

Ponad tysiąc osób bawiło się w niedzielę, 11 października na koncercie charytatywnym na rzecz jaworznickiego Hospicjum Homo - Homini św. Brata Alberta. W tym roku dla jaworznian zagrała legenda polskiej sceny muzycznej, zespół T. Love.

- Jesienne koncerty charytatywne na rzecz hospicjum na stałe wpisały się w kalendarz miejskich imprez. Są to wydarzenia nie tylko wyjątkowe pod względem artystycznym, są dowodem na wielkie serce artystów goszczących w naszym mieście i mieszkańców, którzy nie szczędzą grosza podczas kwesty na rzecz hospicjum - mówi Zastępca Prezydenta Miasta Dariusz Starzycki.

Podczas występu jaworznianie bawili się przy największych przebojach zespołu m.in."Bóg”, "Warszawa” czy "Ajrisz”. Przed koncertem i w jego trakcie prowadzona była również kwesta na rzecz placówki.

Koncert charytatywny na rzecz jaworznickiego hospicjum odbywa się w ramach ogólnopolskiej kampanii "Hospicjum to też życie" oraz ogólnoświatowej kampanii "Głosy dla Hospicjów". Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert.
 

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek