14 października 2015, 02:00

fot. www.fotolia.com

Dzień Edukacji Narodowej jest dniem, w którym z szacunkiem myślimy o tych, którzy odgrywają wiodącą rolę w edukacji dzieci i młodzieży. Tym samym, składamy serdeczne podziękowania wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty za opiekuńczy, wychowawczy i dydaktyczny trud, który przyczynia się do kształtowania umysłów i charakterów młodych pokoleń.

Prosimy przyjąć życzenia wielu sukcesów dydaktyczno-wychowawczych, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania, a także zadowolenia z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Natomiast Uczniom i Wychowankom życzymy, aby czas spędzony w przedszkolu, szkole lub innej placówce oświatowej zaowocował spełnieniem młodzieńczych marzeń i sukcesów w przyszłym, dorosłym życiu.

Prezydent Jaworzna Paweł Silbert
wraz z zastępcami Dariuszem Starzyckim i Tadeuszem Kaczmarkiem