Święto nauczycieli w jaworznickich szkołach

14 października 2015, 13:00

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w szkołach w całym mieście odbywały się dzisiaj uroczystości na cześć nauczycieli i pracowników oświaty, którzy na co dzień przyczyniają się do kształtowania umysłów i charakterów młodych pokoleń.

Aby osobiście spotkać się z "solenizantami" prezydenci Paweł Silbert i Tadeusz Kaczmarek odwiedzili Zespoły Szkół nr 1 i 3. Natomiast wszystkim pracownikom placówek oświatowych składają życzenia wielu sukcesów dydaktyczno-wychowawczych. Aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania, a także zadowolenia z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Natomiast Uczniom i Wychowankom życzą, aby czas spędzony w przedszkolu, szkole lub innej placówce zaowocował spełnieniem młodzieńczych marzeń i sukcesów w przyszłym, dorosłym życiu.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek