Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Międzynarodowe zmagania młodych pożarników

7 listopada 2015, 18:03

Reprezentanci Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z całej Polski, w tym oczywiście z Jaworzna, a także z zagranicy - Czech rywalizowali w sobotę - 7 listopada - w ramach III Halowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych.

Po niemal pięciu godzinach zmagań najlepsi, zarówno w klasyfikacji drużynowej, jak i indywidualnej, okazali się właśnie goście zza naszej południowej granicy, z miasta Havirov. Na drugim miejscu, także w obu klasyfikacjach, znaleźli się młodzi strażacy z Międzybrodzia Żywieckiego. Trzecie miejsce w "drużynówce" wywalczyła młodzież z Radlina, natomiast indywidualnie brąz zgarnął reprezentant OSP Osiedle Stałe.

Młodych pożarników gorąco dopingowali przedstawiciele wszystkich - dwunastu - jednostek biorących udział w zawodach. Oprócz reprezentantów Jaworzna i drużyn wymienionych powyżej, na hali widowiskowo-sportowej MCKiS pojawili się także goście z Kraszkowa, Dąbrówki, Zarzecza i czeskiego Rychwald'u. Na trybunach pojawili się także m.in. poseł Dariusz Starzycki, będący także członkiem OSP Osiedle Stałe, dyrektor Rządowego Centrum Bezpieczeństwa nadbrygadier Janusz Skulich oraz Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej Adam Rusek.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek