20-lecie SISG

17 listopada 2015, 17:40

Dzisiaj jubileusz 20-lecia działalności świętowali członkowie Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych. W uroczystościach wziął udział zastępca prezydenta Tadeusz Kaczmarek, który pogratulował dotychczasowej działalności oraz podziękował zebranym m.in. za propagowanie inicjatyw sprzyjających aktywizacji gospodarczej i ekonomicznej naszego miasta, a także życzył wielu sukcesów na przyszłe lata.

Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych istnieje od roku 1995. Jego głównymi celami są: tworzenie warunków dla powstawania nowych miejsc pracy, szczególnie dla osób bezrobotnych i niepełnosprawnych oraz wspieranie szeroko rozumianej restrukturyzacji gospodarczej i społecznej dla polepszenia sytuacji materialnej i warunków życia społeczeństwa regionu.

Gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów!

ObrazekObrazekObrazek