Noworoczne spotkanie z Biskupem

7 stycznia 2016, 11:49

Tradycją stało się już, że tuż po Nowym Roku, Jaworzno odwiedza biskup diecezji sosnowieckiej. I właśnie dzisiaj, na świąteczno-noworoczne spotkanie z władzami miasta oraz pracownikami Urzędu Miejskiego przyjechał biskup Grzegorz Kaszak.

Po rozmowie z Prezydentem Miasta Pawłem Silbertem, jego zastępcami Tadeuszem Kaczmarkiem i Moniką Bryl oraz Przewodniczącym Rady Miejskiej Wiesławem Więckowskim, biskup Kaszak udał się na zorganizowane w Sali Obrad spotkanie z pracownikami samorządowymi. Ksiądz biskup złożył urzędnikom życzenia noworoczne oraz podzielił się z nimi opłatkiem.

Na zakończenie swojej wizyty w Jaworznie biskup Kaszak, wraz z prezydentami Pawłem Silbertem i Moniką Bryl, odwiedził Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy dla Dzieci Niepełnosprawnych. Spotkał się tam z wychowankami, personelem i dyrekcją placówki.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek