JBO: Spotkanie podsumowujące już w środę!

11 stycznia 2016, 13:55

Już w najbliższą środę, 13 stycznia o godz. 17.00 w Sali Obrad Urzędu Miejskiego odbędzie się konferencja, podczas której podsumowana zostanie trzecia edycja Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Urzędnicy wspólnie z mieszkańcami zastanowią się również, w którą stronę powinien zmierzać budżet partycypacyjny w naszym mieście.

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną wszystkie projekty wybrane przez mieszkańców do realizacji w 2016 r., natomiast druga część spotkania zainicjuje dyskusję na temat kształtu przyszłego dokumentu regulującego zasady kolejnej edycji budżetu obywatelskiego.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich pomysłodawców projektów zgłoszonych w dotychczasowych edycjach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego oraz mieszkańców zainteresowanych ideą budżetu obywatelskiego w Jaworznie.