Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Co dalej z JBO?

13 stycznia 2016, 19:14

Za nami spotkanie podsumowujące III edycję Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego, podczas którego zaprezentowano zwycięskie projekty edycji 2016. Na konferencji zainicjowano również dyskusję o przyszłości JBO. Teraz nadszedł czas na opinie i spostrzeżenia, które mieszkańcy mogą zgłaszać do 25 stycznia 2016 r.

Dotychczasowe edycje JBO pokazały, że mieszkańcy chętnie angażują się i decydują o wizerunku swojej dzielnicy.

- To pierwsze z kilku zaplanowanych spotkań, na których wspólnie z mieszkańcami miasta wypracujemy procedurę Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego na 2017 r. - mówi Ewa Sidełko-Paleczny, Sekretarz Miasta - Czekamy na Państwa opinie i uwagi, które będą dla nas cennym źródłem informacji o tym jaki kształt powinien przybrać budżet obywatelski w nadchodzącym roku. Kolejnym krokiem będzie debata, na którą już dziś serdecznie Państwa zapraszam.

Kalendarium prac nad procedurą JBO 2017:

  • 25 stycznia 2016 r. - ostateczny termin składania uwag dot. procedury JBO na 2017 r. (formularz zgłaszania uwag dostępny jest w zakładce "Do pobrania")
  • 28 stycznia 2016 r. - DEBATA
  • 18 lutego 2016 r. - PREZENTACJA WYPRACOWANEGO TEKSTU NA SPOTKANIU Z MIESZKAŃCAMI + publikacja tekstu projektu uchwały na stronie internetowej JBO - www.jbo.jaworzno.pl
  • 10 marca 2016 r. - KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA PROCEDURĘ JBO na 2017 r. - na której zostanie przedstawiony ostateczny tekst projektu uchwały, który zostanie przekazany do Rady Miejskiej
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek