Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Trwa "Akcja Zima"

19 stycznia 2016, 12:15

Akcja Zima ruszyła już w połowie października, jednak dopiero teraz pojawiły się intensywne opady śniegu i utrzymujący się mróz. By uporać się z efektami zimowych warunków atmosferycznych, w ramach Akcji Zima podejmowane są wszelkie działania polegające na odśnieżaniu dróg i chodników w mieście. Prace związane z zimowym utrzymaniem wykonują dwie firmy: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania z Jaworzna i ZUKTZ "Jacek Wieczorek" z Bytomia.

Jeśli chodzi o podział miasta na dwa rejony, właściwie nic się nie zmieniło od roku poprzedniego. Granica między obsługiwanymi przez poszczególne firmy częściami miasta przebiega ulicami: Batorego, Szczakowską, Grunwaldzką, Jana Pawła II (Trasa Śródmiejska) i Krakowską.

- Miejski Zarząd Dróg i Mostów nadzoruje i sprawdza działania wykonawców. W związku z tym informujemy, iż wszelkie zgłoszenia od mieszkańców związane z zimowym utrzymaniem przyjmują wykonawcy - tłumaczy Emilia Tura, rzecznik prasowy MZDiM.

Rejon 1 - Szczakowa, Pieczyska, Dobra, Ciężkowice, Wilkoszyn, Jeziorki, Cezarówka Górna, Koźmin, Cezarówka Dolna, Podwale, Gigant, ½ Centrum, ½ Bory, ½ Byczyna:
MPO Sp. z o.o. z Jaworzna
tel. 667 632 632
tel. 32 617 72 68

dyspozytor_jaworzno@grupa-eneris.pl

Rejon 2 - Długoszyn, Niedzieliska, Oś. Stałe, Łubowiec, Dąbrowa Narodowa, Oś. Awaryjne, Wysoki Brzeg, Podłęże, Stara Huta, Jeleń, ½ Centrum, ½ Bory, ½ Byczyna:
ZUKTZ Jacek Wieczorek z Bytomia
tel. 501 269 163
azjaworzno@poczta.fm

Szczegółowe informacje dotyczące Akcji Zima i podziału miasta na dwa rejony można znaleźć na www.mzdim.jaworzno.pl

Obrazek