Spotkanie z rodzinami wielodzietnymi

24 stycznia 2016, 14:59

Tradycją już jest, że w okresie świątecznym Katolickie Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych organizuje spotkania, na które zapraszani są przedstawiciele władz miasta. Niedawne Boże Narodzenie było więc okazją, żeby złożyć sobie życzenia i omówić sprawy ważne z punktu widzenia członków stowarzyszenia.

W niedzielę - 24 stycznia - z rodzinami wielodzietnymi spotkali się Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl, poseł Dariusz Starzycki oraz bp Grzegorz Kaszak. Oprócz wspólnego kolędowania, zaproszeni goście złożyli sobie nawzajem życzenia, obejrzeli jasełka w wykonaniu najmłodszych członków stowarzyszenia oraz rozmawiali m.in. o nowym rządowym projekcie pod nazwą "Rodzina 500+".

W sumie Katolickie Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych zrzesza ponad 200 osób. Wśród członków są zarówno rodziny pięcio, jak i jedenastoosobowe. Czasami są to także rodziny zastępcze, które podjęły trud wychowania nie tylko swoich biologicznych pociech.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek