Biuro Obrotu Nieruchomościami w nowej siedzibie

4 marca 2016, 11:46

Od najbliższego poniedziałku - 7 marca - Biuro Obrotu Nieruchomościami Urzędu Miejskiego, które do tej pory mieściło się w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 52, będzie funkcjonowało przy Placu Górników 5. Oprócz siedziby, zmianie nie ulegną natomiast ani godziny obsługi interesantów, ani numery telefonów do poszczególnych pracowników.

Zmiana siedziby Biura Obrotu Nieruchomościami ma charakter trwały i od 7 marca 2016 r. wszystkie sprawy realizowane dotychczas przez komórkę, będzie można załatwić na parterze budynku przy Placu Górników 5. Schemat organizacyjny, zakres działalności oraz kontakt do pracowników biura można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej

W związku z przeprowadzką bardzo prosimy mieszkańców o wyrozumiałość, gdyż na początku przyszłego tygodnia w biurze ON mogą występować pewne utrudnienia organizacyjne, a kontakt telefoniczny z niektórymi pracownikami może być utrudniony.