Jarmark Wielkanocny i Targi Budownictwa

19 marca 2016, 15:50

W sobotę, 19 marca jaworznianie mieli aż dwie okazje, żeby aktywnie i atrakcyjnie spędzić słoneczny poranek. Na rynku odbywał się kolejny Jarmark Wielkanocny, podczas którego można było m.in. spróbować świątecznych potraw oraz obejrzeć własnoręcznie robione ozdoby. W hali widowiskowo-sportowej MCKiS rozpoczęły się natomiast tegoroczne Targi "Twój Dom, Twoje Otoczenie", gdzie prezentowane są m.in. nowe technologie w budownictwie i aranżacji wnętrz. Targi można odwiedzić także w niedzielę, 20 marca w godz. 10.00-17.00. Zapraszamy!

Jaworznickie Targi "Twój Dom, Twoje Otoczenie" odbywają się już od 1998 roku. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert.

Więcej na www.promocja-targi.pl

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek