Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Kolejne spotkanie w Ciężkowicach

23 marca 2016, 15:02

W przyszła środę - 30 marca - o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 18 w Ciężkowicach odbędzie się kolejne spotkanie Prezydenta Miasta z mieszkańcami. Celem zebrania będzie przedstawienie informacji o aktualnie prowadzonych postępowaniach środowiskowych w Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Katowicach dla obszaru górniczego, w części dotyczącej tej właśnie dzielnicy.

Temat planowanej eksploatacji górniczej był już szeroko komentowany przez mieszkańców podczas pierwszego spotkania z przedstawicielami władz miasta na początku lutego. Sprawa ta jednak ciągle budzi duże poruszenie, dlatego na najbliższym spotkaniu urzędnicy pomogą w wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości dotyczących postępowań środowiskowych, które prowadzi Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Katowicach, w tej sprawie.

Pełny, filmowy zapis pierwszego spotkania z mieszkańcami Ciężkowic można zobaczyć TUTAJ. Natomiast informacje o tym, w jaki sposób można składać swoje opinie i uwagi w postępowaniach środowiskowych oraz ich wykaz publikowaliśmy TUTAJ