Pchli Targ na Małym Rynku

14 kwietnia 2016, 12:52

W każdą trzecią niedzielę miesiąca, począwszy od 17 kwietnia, na Małym Rynku w Jaworznie odbywał się będzie "Pchli Targ". W godz. od 8.00 do 14.00 mieszkańcy Jaworzna - i nie tylko - będą mieli doskonałą okazję, by sprzedać lub wymienić używane bądź niepotrzebne rzeczy. Organizatorem targu jest Muzeum Miasta Jaworzna.

- Pchli Targ będzie doskonałą okazją do zakupu, sprzedaży lub wymiany niepotrzebnych rzeczy - tłumaczy Przemysław Dudzik, dyrektor Muzeum. - Katalog przykładowych przedmiotów, które mogą być wystawione podczas imprezy jest bardzo szeroki. Mogą to być np. płyty, starocie, bibeloty, książki, kolekcje, kasety, porcelana, odzież, buty, gry, zabawki itp. Specjalne zaproszenie kierujemy do dzieci z rodzicami chcące sprzedać lub wymienić się zabawkami.

Regulamin uczestnictwa w "Pchlim Targu":

1. Handel odbywa się w miejscach wskazanych przez administratora placu.
  2. Po zakończeniu sprzedaży wystawca zobowiązany jest do posprzątania swojego miejsca handlowego.
  3. Na terenie targowiska obowiązuje bezwzględny zakaz wstępu osób wnoszących środki odurzające, napoje alkoholowe, substancje psychotropowe lub wybuchowe, broń i inne przedmioty niebezpieczne, które wykluczają inne przepisy obowiązującego prawa.
  4. Za przebywające na targowisku osoby małoletnie odpowiedzialność ponoszą rodzice lub opiekunowie.
  5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia wystawianych przedmiotów przed, po i w trakcie trwania Pchlego Targu.
  6. Organizator nie odpowiada za szkody spowodowane kradzieżą, wandalizmem, działaniem sił przyrody i innymi przyczynami losowymi.

Kalendarium:

• 17 kwietnia 2016 r.
  • 15 maja 2016 r.
  • 19 czerwca 2016 r.
  • 17 lipca 2016 r.
  • 21 sierpnia 2016 r.
  • 18 września 2016 r.
  • 16 października 2016 r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Muzeum Miasta Jaworzna w godz. 8.00-16.00 pod nr telefonu (032) 618 19 50 i 602 114 697.

Więcej na www.muzeum.jaw.pl