Jan Paweł II - Postać Niezapomniana

19 maja 2016, 12:20

W Teatrze Sztuk odbył się finał IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "JAN PAWEŁ II - POSTAĆ NIEZAPOMNIANA" organizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II z Jaworzna. Zwycięzcom gratulowali Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek oraz Biskup Diecezji Sosnowieckiej Grzegorz Kaszak.

Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęło ponad 140 prac z 21 placówek. Jurorzy przyznali dwie nagrody specjalne dla Sławomira Strzelca z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaworznie oraz Andrzeja Dąbrowskiego z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jaworznie.

Szczegółowy wykaz nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie dostępny jest na stronie internetowej Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Jaworznie.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek