Turniej Mini Siatkówki

3 czerwca 2016, 13:55

fot. www.fotolia.com

We wtorek, 7 czerwca 2016 w Hali Widowiskowo - Sportowej MCKiS zostanie rozegrany II Turniej Ewaluacyjny Akademii S.O.S w Mini-Siatkówce Chłopców współorganizowany przez Urząd Miasta, Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu.

Zespoły będą reprezentować szkoły uczestniczące w programie Akademii S.O.S. w kategorii dwójek, trójek i czwórek siatkarskich. Mecze będą się odbywać się w systemie "każdy z każdym” w poszczególnych kategoriach wiekowych. Po zakończeniu rozgrywek nastąpi wręczenie nagród wszystkim uczestnikom oraz najlepszym zawodnikom Turnieju.

Gośćmi turnieju będą dwaj znakomici siatkarze Adrian Patucha - zawodnik Dukli Liberec Mistrza Republiki Czeskiej oraz wychowanek Miejskiego Centrum Kultury i Sportu Jaworzno - Adam Michalski zawodnik, Cuprum Lubin piątej drużyny Plus Ligi.

Zachęcamy do kibicowania!