Piknik Rodzinny w Domu Pomocy Społecznej

6 czerwca 2016, 12:08

Już po raz drugi, 3 czerwca br. w Domu Pomocy Społecznej w Jaworznie odbył się piknik rodzinny dla rodzin i mieszkańców jaworznickiej placówki. W pikniku uczestniczyła Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl, która wręczyła podopiecznym słodki upominek.

- Warto o tym mówić w społeczności lokalnej, aby budzić świadomość, że osoby starsze i schorowane nie są odrzucane. Utrzymanie relacji rodzinnych jest bardzo ważne - mówi Maria Stróżniak pracownik Domu Pomocy Społecznej w Jaworznie.

Dla przybyłych na piknik przygotowano wiele atrakcji, których zadaniem była pomoc w przełamywaniu barier i wzajemnych obaw. Zebrani mieli okazję zobaczenia występów zespołów dziecięcych i młodzieżowych, wzięcia udziału we wspólnych zabawach, zawodach oraz oglądnięcia występu tanecznego mieszkańców domu wraz z opiekunami.

Zdjęcia dzięki uprzejmości A.Tura.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek