Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Warsztaty dla doradców zawodowych

7 czerwca 2016, 13:00

Jaworznickie Forum Doradztwa Zawodowego, mimo zbliżającego się końca roku szkolnego, nie zwalnia tempa. Dbając o warsztat pracy i jakość usług doradczych we wtorek, 7 czerwca w budynku Gimnazjum nr 5 rada forum zorganizowała warsztaty dla doradców zawodowych szkół gimnazjalnych naszego miasta. Spotkanie dotyczyło wykorzystania narzędzi internetowych w pracy doradczej z uczniem.

Warsztaty poprowadziła Anna Czarlińska-Wężyk - kierownik Pracowni Edukacji Zawodowej i Międzykulturowej Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli "WOM". Doradcy zawodowi naszego miasta to bardzo aktywna grupa zawodowa, która chętnie uczestniczy w szkoleniach, warsztatach i spotkaniach podnoszących ich umiejętności i co z tego wynika jakość pracy z uczniem. Poprzez udział w spotkaniu uczestnicy uzyskali dostęp do darmowych narzędzi edukacyjnych.