Regaty Kajakowe na Sosinie

10 czerwca 2016, 09:04

Pod patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna, w piątek 3 czerwca nad Zalewem Sosina odbyły się VIII regaty kajakowe o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna organizowane przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy. Nagrodzonym gratulował Tadeusz Kaczmarek Zastępca Prezydenta Miasta.

Regaty kajakowe przeprowadzono w dwóch kategoriach: dla uczniów szkół gimnazjalnych i młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych. Do zawodów przystąpiło w sumie 11 osad (uczeń i nauczyciel).

W rywalizacji osad gimnazjalistów zwyciężyła:

• I miejsce - osada z Gimnazjum nr 4,
  • II miejsce i III miejsce - drużyny z Gimnazjum nr 12 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

• I miejsce - osada z Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 7 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym Jaworzno;
  • II miejsce - ekipa z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II;
  • III miejsce - zajęła ekipa z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4.
ObrazekObrazekObrazek