JBO 2017: Wnioski do 30 czerwca

23 czerwca 2016, 08:11

Trwa drugi etap procedury związanej z Jaworznickim Budżetem Obywatelskim 2017 -  tj. nabór wniosków. Na ich składanie pomysłodawcy mają jeszcze tydzień - do 30 czerwca.

Mieszkańcy zainteresowani składaniem wniosków swoje propozycje muszą składać na specjalnych formularzach, które dostępne są w każdym punkcie konsultacyjnym. Wnioski można ściągnąć również ze strony internetowej www.jbo.jaworzno.pl zakładka "Do pobrania".

4 lipca (poniedziałek) o godz. 8.00 w Sali Obrad nastąpi publiczne otwarcie urn z wnioskami ze wszystkich obszarów konsultacyjnych Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok.

- Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców do udziału w tym spotkaniu - mówi Ewa Sidełko-Paleczny, Sekretarz Miasta Jaworzna.

W połowie lipca rozpocznie się weryfikacja formalna i merytoryczna złożonych projektów, a na początku września ogłoszona zostanie lista zadań, na które w terminie 17-30 września jaworznianie będą mogli oddawać swoje głosy. Wszelkie szczegóły dotyczące budżetu obywatelskiego dostępne są na stronie www.jbo.jaworzno.pl.

Informacje na temat JBO oraz zasad wypełniania wniosków można uzyskać pod nr tel. (32) 61 81 582 oraz pod adresem e-mail: jbo@um.jaworzno.pl.