Święto Policji 2016

6 lipca 2016, 14:27

Dzisiaj - w ramach obchodów Święta Policji - uroczyście otwarto odremontowany budynek Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie. Dzięki przeprowadzonym pracom budynek zyskał nowoczesne oblicze, a także został częściowo dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Remont objął m.in. termoizolację, wymianę instalacji centralnego ogrzewania i elektrycznej. Wykonane zostało nowe przyłącze wody i kanalizacja. Wyremontowano również pomieszczenia biurowe oraz szatnie.

Po uroczystości otwarcia komendy zebrani goście mieli okazję obejrzenia zmodernizowanego obiektu. Dalsza część obchodów odbyła się w Teatrze Sztuk, gdzie zgromadzonym policjantom wręczono odznaczenia, akty mianowania oraz wyróżnienia i podziękowania.

W uroczystościach wzięli udział m.in. Prezydent Miasta Paweł Silbert wraz z Zastępcą Moniką Bryl oraz Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. Krzysztof Justyński.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek