Nowe atrakcje w GEOsferze

26 lipca 2016, 14:47

Spacer z przewodnikiem i mgiełka wodna na upalne dni, to kolejne atrakcje, które w ostatnim czasie zapewnia mieszkańcom Ośrodek Edukacji Ekologiczno – Geologicznej GEOsfera. Do końca wakacji wielbiciele spacerów mogą we wtorki i czwartki skorzystać z opieki przewodnika i poznać wszystkie tajemnice ośrodka.

- Przewodnik będzie czekał na zwiedzających w każdy wakacyjny wtorek o godz. 10.00 i czwartek o godz. 14:30 przy wejściu do naszego ośrodka – mówi Agnieszka Chećko, Geolog Powiatowy. - Akcja - "Przewodnik czeka w wakacje" pozwoli odwiedzającym GEOsferę na poznanie wielu ciekawostek dotyczących tego miejsca, które mogłyby umknąć przy samodzielnym zwiedzaniu.

Oprowadzanie po terenie ośrodka jest bezpłatne.

Na terenie GEOsfery zainstalowano również kurtynę wodną, która jest idealnym rozwiązaniem na nadchodzące upalne dni.