Święto Energetyków

11 sierpnia 2016, 12:28

Jak co roku, z okazji Dnia Energetyka przed Urzędem Miejskim pojawiła się orkiestra Elektrowni Jaworzno. Z muzykami spotkali się Zastępcy Prezydenta Tadeusz Kaczmarek i Monika Bryl oraz Sekretarz Miasta Ewa Sidełko-Paleczny. Prezydent złożył orkiestrze życzenia, a także podziękował za piękną tradycję, dzięki której co roku mieszkańcy Jaworzna mogą usłyszeć pod oknami swoich domów muzykę w wykonaniu orkiestry.

***

Z okazji Dnia Energetyka wszystkim pracownikom branży energetycznej składamy życzenia wszelkiej pomyślności, szczęścia, zdrowia oraz sukcesów zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Życzymy także, aby poczucie pewności dnia jutrzejszego, jasne perspektywy i pełna satysfakcja towarzyszyły Państwu podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Prezydent Jaworzna Paweł Silbert
wraz z zastępcami Tadeuszem Kaczmarkiem i Moniką Bryl