Oldboje uczcili pamięć Jerzego Jakubowskiego

10 września 2016, 15:00

Pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Pawła Silberta, w sobotę, 10 września w Szczakowej, na stadionie "Szczakowianki" odbył się Memoriałowy Turniej Oldbojów im. Jerzego Jakubowskiego. Zwycięzcom turnieju gratulował Zastępca Prezydenta Tadeusz Kaczmarek.

W sportowych zmaganiach udział wzięły drużyny m.in. z Jaworzna, Kielc, Bielska Białej, Sosnowca, Miechowa i Dąbrowy Górniczej. Głównym celem imprezy było przypomnienie postaci byłego piłkarza i trenera Jerzego Jakubowskiego.

Współorganizatorami turnieju było Towarzystwo Przyjaciół Miasta Jaworzna oraz Zespół Szkół nr 3 w Jaworznie.

Zwycięzcy Memoriałowego Turnieju Oldbojów im. Jerzego Jakubowskiego:

1. Szczakowianka I

2. Szczakowianka II