Gordon Haskell w Jaworznie

15 września 2016, 14:45

W niedzielę, 9 października w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie wraz z Orkiestrą Rozrywkową Miasta Jaworzna "eM Band", koncert zagra światowej sławy wokalista - Gordon Haskell.

Gordon Haskell, wielu znany z utworu 'How Wonderful You Are" urodził się w Bournemouth  w Wielkiej Brytanii. Angielski muzyk, kompozytor, podróżnik i wokalista - występował w grupie King Crismon.

Na przestrzeni lat współpracował m.in. z Cliffem Richardem, Otisem Reddingiem, Timem Hardinem, Alvinem Lee i Van Morrisonem, po czym zniknął na dłuższy czas z muzycznej sceny. W 2001 roku Gordon Haskell powrócił na muzyczną scenę. Napisał i wyprodukował jeden ze swoich największych hitów "How Wonderful You Are", który plasował się na najwyższych miejscach brytyjskich list przebojów.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Inwalidów Wojennych 2 lub na stronie www.emband.pl.