Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Trwają pierwsze „Senioralia”

17 września 2016, 16:18

Jaworznicki Rynek stał się dzisiaj miejscem inauguracji „Senioraliów na wesoło z Jaśnie Panem Kapeluszem”. Wydarzenie, których inicjatorkami są seniorki z Jaworznickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uroczyście otworzyła zastępca prezydenta Monika Bryl.

Mimo deszczowej aury, seniorzy i ich goście z dużą radością najpierw przemaszerowali jaworznickim rynkiem w barwnym korowodzie. Następnie, już ze sceny Krystyna Łaźnia z JUTW przywitała wszystkich uczestników pierwszych „Senioraliów”, do Jaworzna przyjechali również seniorzy z okolicznych miast.

Zastępca prezydenta Monika Bryl życzyła wszystkim seniorom dobrej zabawy, zapraszając na kolejne duże wydarzenie przygotowywane przez miejskie instytucje jakim będzie „Tydzień Seniorów” rozpoczynający się 29 września i trwający do 5 października br. (Więcej o wydarzeniu już w poniedziałek na miejskiej stronie internetowej, plakatach i w mediach).

Na uczestników "Senioraliów na wesoło z Jaśnie Panem Kapeluszem" czeka bogaty program wydarzeń organizowanych przez nasze miasto wraz z Jaworznickim Uniwersytetem Trzeciego Wieku przy wsparciu instytucji miejskich. W programie imprezy przewidziano m.in. pokaz mody dla seniorów, przemarsz w kapeluszach, występy artystyczne, spotkania ze specjalistami z dziedziny geriatrii i psychologi oraz wykłady i wspólne biesiadowanie. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Jaworzna Paweł Silbert.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek