Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Targi Pracy i Edukacji

20 września 2016, 14:00

Dzisiaj w Hali Widowiskowo-Sportowej odbyły się 41. Targi Pracy i Edukacji. Swoje propozycje przestawił m.in. Powiatowy Urząd Pracy, przedsiębiorcy oraz firmy szkolące. Poszukujący zatrudnienia mogli się też zapoznać z ofertą edukacyjną jaworznickich szkół. W otwarciu tegorocznych targów uczestniczyła m.in. Monika Bryl, Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna.

Podczas targów poszukujący zatrudnienia mogli zapoznać się z ofertami pracy i ofertami szkoleniowymi, a także wziąć udział w prelekcjach takich jak "Bezpieczna praca za granicą. Uważaj na handel ludźmi" - Stowarzyszenia Po MOC z Katowic czy "Finansowanie działalności gospodarczej i zasady jej prowadzenia" - Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

Ponadto mieszkańcy mieli okazję zapoznania się z ofertami pracy z terenu Jaworzna i miast sąsiednich, ofertami edukacyjnymi, ofertami szkoleń zawodowych oraz informacją o usługach Powiatowego Urzędu Pracy. Istniała również możliwość skorzystania z usługi doradcy zawodowego, bezpłatnego testu z zakresu preferencji i zainteresowań zawodowych lub predyspozycji przedsiębiorczych.

Dzięki ofertom zaprezentowanym przez ośrodki szkoleniowe, uczestnicy targów mogli się także zapoznać z możliwościami zdobycia, uzupełnienia i podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Każdy z uczestników targów miał możliwość zbadania swoich preferencji i zainteresowań zawodowych, jak również możliwość skorzystania z porady doradców zawodowych.

Młodzi ludzie zastanawiający się nad swoja przyszłością edukacyjną mogli zapoznać się również z ofertą szkół ponadgimnazjalnych i policealnych z terenu Jaworzna.
 

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek