XXV Spotkania Teatralne

29 września 2016, 11:36

Już w przyszły czwartek, 6 października rozpoczną się w Jaworznie XXV Spotkania Teatralne. Podczas tegorocznej edycji oprócz repertuaru dla dorosłej publiczności, zorganizowane zostaną warsztaty teatralne dla najmłodszych jaworznian oraz dla osób niedowidzących organizowane przy współpracy z jaworznickim kołem Polskiego Związku Niewidomych.

W czwartek 6 października odbędą się bezpłatne warsztaty teatralne dla dzieci, które poprowadzi Barbara Wójcik-Wiktorowicz. Następny dzień również należał będzie do najmłodszych widzów, którzy będą mieli możliwość zobaczenia spektaklu pt. "Pchła szachrajka" w wykonaniu Teatru Żelaznego Katowice - Piotrowice.

Repertuar weekendowych spektakli skierowano do dorosłych mieszkańców miasta. Na deskach Teatru Sztuk zaprezentuje się Jowita Budnik z Teatru Kamienica z Warszawy w monodramie "Supermenka". W niedzielę widzowie będą mieli okazję zobaczyć spektakl dla dorosłych według Doroty Masłowskiej - "Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku" - Laboratorium Praktyk Teatralnych Creatorium.

Szczegółowy harmonogram XXV Spotkań Teatralnych:

6 października 2016 r., godz. 17:00
Na teatralnych deskach - warsztaty teatralne dla dzieci. Prowadzenie Barbara Wójcik-Wiktorowicz ( wstęp bezpłatny - zapisy)

7 października 2016 r.:
- godz. 10:00
„Pchła szachrajka” w wykonaniu Teatru Żelaznego Katowice - Piotrowice.
Bilet - 10 zł

- godz. 19:00
Unikatowa tkanina teatralna Maciej Miesznik - otwarcie wystawy
Wstęp bezpłatny

8 października 2016 r., godz. 19:00
Supermenka - monodram w wykonaniu Jowity Budnik z Teatru Kamienica w Warszawie
Bilety - 35 zł

9 października 2016 r., godz. 18:00
"Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku" -  spektakl dla dorosłych według Doroty Masłowskiej - Laboratorium Praktyk Teatralnych Creatorium
Bilety - 15 zł

10 października 2016 r., godz. 10:00
Niewidomi? Kontakt wzrokowy - warsztaty teatralne dla niedowidzących przy współpracy Polskiego Związku Niewidomych Koło w Jaworznie, prowadzi Zbigniew Wróbel (wstęp bezpłatny - zapisy)

Bilety na wydarzenia dostępne są w CK Teatrze Sztuk, ul. Mickiewicza 2, tel. (32) 616 28 79.