Niedzielny koncert "Totus Tuus" w Tygodniu Seniora

2 października 2016, 18:22

Dużym zainteresowaniem jaworznian cieszył się koncert "Totus tuus - artyści w hołdzie Janowi Pawłowi II" - w wykonaniu solistów Opery Śląskiej. Koncert rozpoczął się po uroczystej Mszy Świętej w Kolegiacie p.w. św. Wojciecha i Katarzyny. W wydarzeniu uczestniczył Prezydent Jaworzna Paweł Silbert wraz z Zastępcą Moniką Bryl - pomysłodawczynią jaworznickiego "Tygodnia Seniora".

Koncert "Totus Tuus" to wyjątkowe wydarzenie artystyczne wykonane przez solistów Opery Śląskiej, w Kolegiacie p.w. św. Wojciecha i Katarzyny można było posłuchać pięknej muzyki zadedykowanej Świętemu Janowi Pawłowi II - Honorowemu Obywatelowi Miasta Jaworzna. Od czwartku w Jaworznie trwają obchody "Tygodnia Seniora", kolejne dni to wyjątkowe wydarzenia i atrakcje. Niedzielny koncert poprzedziła uroczysta Msza Święta, wśród zgromadzonych mieszkańców w Kolegiacie byli m.in.: Prezydent Paweł Silbert, Zastępca Monika Bryl, a także Maria Materla - Radna Sejmiku Województwa Śląskiego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek