Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

IV edycja programu profilaktycznego "WF na 100%"

25 października 2016, 12:55

We wtorek, 25 października, na Sali Obrad Urzędu Miejskiego zainaugurowano IV edycję programu profilaktycznego "WF na 100%". Uczestnicy wydarzenia mieli okazję wysłuchać prelekcji poruszających kwestie zdrowego trybu życia oraz sposobu komponowania zbilansowanej diety. Spotkanie było również okazją do bliższego zapoznania się z Ogólnopolskim Programem Edukacyjnym "Trzymaj Formę!".

Program profilaktyczny "WF na 100%" doczekał się już czwartej edycji! Warto przypomnieć, iż jest to akcja skierowana do uczniów, nauczycieli wychowania fizycznego oraz dyrektorów szkół gimnazjalnych z terenu miasta Jaworzna. Głównym celem programu jest zachęcenie uczniów do aktywnego uczestnictwa w lekcjach WF-u i motywowanie nauczycieli wychowania fizycznego do przeprowadzania ciekawych, atrakcyjnych i zgodnych z oczekiwaniami uczniów zajęć.

Ogólnopolski Program Edukacyjny "Trzymaj Formę!" to inicjatywa mówiąca o zdrowym stylu życia i o unikalnym, dwukierunkowym podejściu propagującym zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną. Adresatami programu są uczniowie klas I-III w szkołach gimnazjalnych, uczniowie klas V-VI w szkołach podstawowych oraz ich rodzice. Uczestnikami programu są: dyrektorzy szkół, nauczyciele, społeczność szkolna, pielęgniarki środowiska szkolnego, władze wojewódzkie i lokalne.

Szczegółowe informacje dotyczące programu dostępne są na stronie internetowej www.wfna100procent.org

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek