Zamknięcie dla ruchu ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

7 listopada 2016, 09:52

Ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Uwaga! Od 7 listopada (poniedziałek) ul. Obrońców Poczty Gdańskiej nieprzejezdna będzie także dla autobusów komunikacji miejskiej. Trasy objazdowe spowodują, że stanowisko przystanku "CENTRUM" od strony Centrum Handlowego "Galena" obsługiwane będzie przez linie 306, 314, 319 i 374 jadące w dwóch różnych kierunkach. Prosimy o uważne czytanie tablic kierunkowych autobusów!

Szczegółowy opis zmian jak również skorygowane rozkłady jazdy dostępne w serwisie internetowym PKM Jaworzno.

Linia N1

• Trasa objazdowa: (…) SZPITAL - WARPIE WODOCIĄGI - PLAC ŚW. JANA - CENTRUM - URZĄD MIEJSKI (…).

Linia 304

• Trasa objazdowa w kierunku centrum miasta: (…) WARPIE WODOCIĄGI - PLAC ŚW. JANA - CENTRUM - URZĄD MIEJSKI (…).

Linia 306

• Trasa objazdowa w kierunku centrum miasta: (…) SZPITAL - WARPIE WODOCIĄGI - PLAC ŚW. JANA - CENTRUM - URZĄD MIEJSKI (…).
  • Trasa objazdowa w kierunku Ciężkowic: (…) CENTRUMRYNEK - WARPIE WODOCIĄGI - SZPITAL (…).

Linia 314

• Trasa objazdowa w kierunku Osiedla Podłęże: (…) SZPITAL - WARPIE WODOCIĄGI - PLAC ŚW. JANA - CENTRUM - (nawrót na rondzie Solidarności) - CENTRUMPECHNIK CMENTARZ (…). W celu ułatwienia przesiadek, przystanek CENTRUM obsługiwany będzie po obu stronach ulicy.

Linia 319

• Trasa objazdowa w kierunku Łubowca: (…) SZPITAL - WARPIE WODOCIĄGI - PLAC ŚW. JANA - CENTRUM - (nawrót na rondzie Solidarności) - CENTRUMRYNEK (…). W celu ułatwienia przesiadek, przystanek CENTRUM obsługiwany będzie po obu stronach ulicy.
  • Trasa objazdowa w kierunku Chrzanowa: (…) CENTRUMRYNEK - WARPIE WODOCIĄGI - SZPITAL (…).

Linia 326

• Trasa objazdowa: (…) CENTRUMRYNEK - WARPIE WODOCIĄGI - SZPITAL (…).

Linia 368

• Trasa objazdowa: (…) SZPITAL - WARPIE WODOCIĄGI - PLAC ŚW. JANA - CENTRUM (…).

Linia 369

• Trasa objazdowa w kierunku Sobieskiego: (…) PODWALE - PLAC ŚW. JANA - CENTRUM - (nawrót na rondzie Solidarności) - CENTRUMPECHNIK CMENTARZ (…). W celu ułatwienia przesiadek, przystanek CENTRUM obsługiwany będzie po obu stronach ulicy.

Linia 374

• Trasa objazdowa w kierunku Osiedla Gigant: (…) SZPITAL - WARPIE WODOCIĄGI - PLAC ŚW. JANA - CENTRUM - (nawrót na rondzie Solidarności) - CENTRUMRYNEK (…). W celu ułatwienia przesiadek, przystanek CENTRUM obsługiwany będzie po obu stronach ulicy.
  • Trasa objazdowa w kierunku Jelenia: (…) CENTRUMRYNEK - WARPIE WODOCIĄGI - SZPITAL (…).

Na czas objazdu całkowicie wyłączone z obsługi zostaną przystanki: CHEŁMOŃSKIEGOOBROŃCÓW POCZTY GDAŃSKIEJ, BIBLIOTEKA i ZIELONA.

Zmiany tras skutkować będą także modyfikacją rozkładów jazdy ww. linii. Korekta godzin odjazdów wprowadzona zostanie także na linii 350.

Uwaga! W czasie objazdu stanowisko przystanku CENTRUM od strony Centrum Handlowego „Galena” obsługiwane będzie przez linie 306, 314, 319 i 374 jadące w dwóch różnych kierunkach. Prosimy o uważne czytanie tablic kierunkowych autobusów!