Wymiana okien w 2016 roku

7 listopada 2016, 08:33

Trwa wymiana okien w mieszkaniach komunalnych. Prace powinny zakończyć się w grudniu.

Każdego roku Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych wymienia stolarkę okienną w pewnej liczbie mieszkań gminnych. Stara stolarka okienna wymieniana jest na nową, wykonaną z tworzyw sztucznych, na wniosek lokatorów, według kolejności zgłoszeń. Poza kolejnością wymieniane są okna, które są uszkodzone i ich dalsze użytkowanie może stwarzać niebezpieczeństwo dla lokatorów.

W 2016 roku MZNK na podstawie kilku umów zlecił wymianę okien łącznie w 28 mieszkaniach komunalnych. Ostatnie prace powinny zakończyć się na początku grudnia. W tym roku został przez jednostkę zrealizowany również projekt Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego polegający na wymianie okien w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeleniu.