Modernizacja budynku klubu "Relax"

8 listopada 2016, 15:37

Trwa modernizacja budynku klubu "Relax". W pierwszej fazie zmieniona zostanie sieć instalacyjna w budynku. Oprócz wymiany kotła wraz z wewnętrzną instalacją grzewczą, remont zakłada wymianę grzejników na bardziej energooszczędne i wdrożenie systemu regulującego temperaturę w budynku. Po zakończeniu tego zakresu prac możliwe będzie dalsze funkcjonowanie budynku.

Zakres robót powinien być wykonany w bieżącym roku. Na czas prowadzonych prac działalność instytucji została przeniesiona do Młodzieżowego Domu Kultury im. Jaworzniaków na Osiedlu Stałym oraz Szkoły Podstawowej nr 3 na Niedzieliskach. Z kolei w Młodzieżowym Domu Kultury (ul. Inwalidów Wojennych 2) od sierpnia br. Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna "eM Band" prowadzi działalność administracyjną. Ponadto odbywają się tam próby "eM Bandu", Big Bandu MDK, Zespołu Śpiewaczego "Jaworznianki", Zespołu Aktorskiego "Proscenium" oraz Teatrzyku "Dawnej Formy".

Przepraszamy za utrudnienia. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 32 762 91 49 oraz na stronie: http://klubrelax.jaworzno.pl/