Jaworznicki Maraton Przedsiębiorczości

21 listopada 2016, 07:00

fot. Jaworznickie Forum Doradztwa Zawodowego

Rusza Jaworznicki Maraton Przedsiębiorczości 2016, który potrwa do 2 grudnia br. Akcja co roku organizowana jest z ramienia Jaworznickiego Forum Doradztwa Zawodowego i obejmuje wiele przedsięwzięć kierowanych zarówno dla przedszkolaków jak i uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, w tym konkursy z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez Urząd Miejski w Jaworznie.

W ramach akcji odbywać się będą wizyty studyjne dla gimnazjalistów w jaworznickich firmach. Do współpracy przystąpili: Straż Miejska, Turbo - Tec, Bank Credit Agricole, RISER, Aqua Hotel, 10 salon - Zakład Fryzjerski, KONSPEKT Michał Żaliński, Informatics, Zakłady Remontowe Energetyki, Tauron Wydobycie Zakład Górniczy Sobieski,  drukarnie: Vena, Duet II oraz Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie. Dzięki temu uczniowie będą mogli zapoznać się ze specyfiką wykonywania wielu zawodów w różnych branżach.