Kim będę, gdy dorosnę?

29 listopada 2016, 19:49

fot. Jaworznickie Forum Doradztwa Zawodowego

29 listopada w Bibliotece Pedagogicznej w Jaworznie odbyła się gala rozdania nagród, a tym samym otwarcie wystawy prac plastycznych konkursu "Kim będę, gdy dorosnę." W konkursie udział wzięły dzieci w wieku przedszkolnym z przedszkoli miejskich numer: 1, 7, 9, 18 oraz 19.

Konkurs odbył się w ramach Jaworznickiego Maratonu Przedsiębiorczości 2016 organizowanego na terenie naszego miasta z ramienia Jaworznickiego Forum Doradztwa Zawodowego. Celem przedsięwzięcia było kształtowanie wśród przedszkolaków zainteresowania własną przyszłością, rozbudzanie twórczej inwencji dziecka i kreatywności, a także wzmacnianie wiary we własne możliwości.

Jury miało twardy orzech do zgryzienia, ale ostatecznie wyłoniono laureata. Pierwsze miejsce zdobył Seweryn Kapcia z Przedszkola Miejskiego nr 1, drugie przypadło Nadii Barańczyk z Przedszkola Miejskiego nr 19, a na trzecim miejscu uplasował a się Natalia Stachoń, reprezentantka Przedszkola Miejskiego nr 7. Wyróżnienie zdobył 4 - letni Mateusz Skrzydłowski z Przedszkola Miejskiego nr 7 - najmłodszy uczestnik konkursu. Wszystkie dzieci otrzymały atrakcyjne nagrody ufundowane przez urząd Miejski w Jaworznie. Wystawa prac konkursowych potrwa do połowy grudnia tego roku - zachęcamy do jej obejrzenia.