Mikołajkowy Turniej Bilardowy

14 grudnia 2016, 11:59

W sobotę, 10 grudnia w Klubie Fair Play Jaworzno zorganizowano specjalną edycję Mikołajkowego Turnieju Bilardowego. Rywalizację podopiecznych klubu śledzili Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek oraz Wiceprezes Światowej Konfederacji Sportów Bilardowych Marcin Krzemiński.

W turnieju udział wzięło w sumie 16 graczy. Statuetki za miejsca na podium otrzymali: I miejsce - Sambor Stachowiak, II miejsce - Dominik Jastrząb, III miejsce - Andrzej Janoska, Mikołaj Żelazny. Sędzią głównym turnieju była Beata Humańska.

Sukcesy i dotychczasową działalność klubu podsumował trener drużyny -  wielokrotny Mistrz Świata w trikach bilardowych - Bogdan Wołkowski. Wiceprezes Światowej Konfederacji Sportów Bilardowych (WCBS) - Marcin Krzemiński wręczył symboliczne podziękowania za propagowanie sportu bilardowego wśród młodzieży.

***

UKS Fair Play Jaworzno to team bilardowy, który powstał w 2015 roku. Trenerem drużyny jest wielokrotny Mistrz Świata w trikach bilardowych Bogdan Wołkowski.

ObrazekObrazekObrazek