Harcerski opłatek

30 grudnia 2016, 09:46

Tuż przed zakończeniem roku, 29 grudnia w sali bankietowej "Szczakowiec", harcerze seniorzy spotkali się na uroczystości, która już na stałe wpisała się w kalendarz imprez organizowanych przez Harcerski Krąg Seniora.

Ta piękna i wzruszająca tradycja zgromadziła wokół stołu w grudniowy wieczór wiele osób z grona harcerskiej rodziny. Najważniejszym momentem wigilijnego spotkania było przełamanie się opłatkiem. Zewsząd słychać było szepty życzeń, jak również ciepłe i serdeczne uściski. Swą obecnością zaszczycili również honorowi goście, a wśród nich zastępca prezydenta miasta - Tadeusz Kaczmarek oraz kierownik Domu Kultury w Szczakowej - Agata Stelmachów. Spotkaniu druhów towarzyszyło wspólne śpiewanie piosenek harcerskich oraz kolęd.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek