Noworoczne spotkanie z Biskupem

11 stycznia 2017, 13:37

Tradycją stało się już, że tuż po Nowym Roku, Jaworzno odwiedza biskup diecezji sosnowieckiej Grzegorz Kaszak. W środę, 11 stycznia duchowny wziął udział w świąteczno-noworocznym spotkaniu z władzami miasta oraz pracownikami Urzędu Miejskiego.

Po rozmowie z Prezydentem Miasta Pawłem Silbertem, jego zastępcami Tadeuszem Kaczmarkiem i Moniką Bryl, biskup Kaszak udał się na zorganizowane w Sali Obrad spotkanie z pracownikami samorządowymi. Ksiądz biskup złożył urzędnikom życzenia noworoczne oraz podzielił się z nimi opłatkiem.

Na zakończenie swojej wizyty w Jaworznie biskup Kaszak, odwiedził Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy dla Dzieci Niepełnosprawnych.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek