Podsumowanie pracy jaworznickiej Policji - 2016 rok

17 stycznia 2017, 13:18

We wtorek, 17 stycznia br. o godzinie 10.00 w obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach podinspektora Mariusza Krzystyniaka oraz Prezydenta Miasta Pawła Silberta i jego zastępcy Moniki Bryl, odbyło się spotkanie nt. oceny pracy Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie za rok 2016.

W czasie spotkania Komendant Miejski Policji w Jaworznie Robert Trzupek szczegółowo przedstawił i omówił pracę Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie w roku 2016.

Według większości parametrów miniony rok był dla miasta okresem zwiększenia bezpieczeństwa i skuteczności jaworznickiej policji. W 2016 roku zanotowano m.in. zmniejszenie liczby przestępczości kryminalnej w ramach postępowań wszczętych w latach 2012 - 2016. Zdecydowanie zmniejszyła się również ogólna liczba wypadków drogowych (do 36 w 2016 roku). Miniony rok to także kontynuacja wielu akcji Wydziału Prewencji np. "Zachowaj Trzeźwy Umysł" czy "Nie reagujesz - akceptujesz!".

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek