Podsumowanie sezonu "JAWOR" Team-u

17 lutego 2017, 09:43

W czwartek, 16 lutego br., w hali widowiskowo - sportowej MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej 80 odbyło się spotkanie Jaworznickiego Klubu Bokserskiego "JAWOR" Team.  Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Członków Klubu było okazją do podsumowania dotychczasowej działalności i wyznaczenia nowych priorytetów rozwoju w roku 2017.

W spotkaniu udział wzięli m.in. Zastępca Prezydenta Tadeusz Kaczmarek oraz Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury i Sportu Sebastian Kuś. W czasie zebrania prezes klubu Włodzimierz Kromka podsumował zeszłoroczny sezon, przedstawił aktualną sytuację klubu i wymienił sukcesy jaworznickich pięściarzy.

W lutym br. w Urzędzie Miejskim zostały wręczone umowy stypendialne siedmiu reprezentantom klubu. Stypendyści "JAWOR" Team na rok 2017 to: Julia Kiermasz, Klaudia Simsak, Bartłomiej Przybyła, Dominik Harwankowski, Dawid Miziołek, Patryk Tandecki i Szymon Kajda. Była to najliczniejsza grupa zawodników wyróżnionych przez Prezydenta Miasta Jaworzna spośród wszystkich jaworznickich klubów sportowych.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek