Dzień Kobiet u "Byczynianek"

24 lutego 2017, 21:49

Dzień Kobiet i 90-te urodziny Józefy Kotyli – wieloletniej członkini Zespołu Śpiewaczego "Byczynianki" – świętowano w piątek, 24 lutego br. w Klubie Niko w Byczynie. Oprócz zespołu, w spotkaniu udział wzięły również Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl i Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Anna Lichota.

Głównym wydarzeniem uroczystości były urodziny byczynianki, Józefy Kotyli, która przez ponad 30 lat pełniła funkcję kierowniczą w Zespole Śpiewaczym "Byczynianki". Były kwiaty, życzenia kolejnych lat życia w zdrowiu i "Sto Lat". Ponadto wszystkie Panie otrzymały kwiaty z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Podczas spotkania podsumowano również działania podejmowane przez zespól w ostatnim roku.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek