Świąteczno - noworoczny rozkład jazdy

19 grudnia 2012, 15:03

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem, w okresie od 24 grudnia 2012 r. do 1 stycznia 2013 r., zmienią się rozkłady jazdy autobusów Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej.

Zmiany rozpoczną się w wigilię - 24 grudnia - autobusy w tym dniu będą kursowały tak jak w dni robocze, wolne od nauki szkolnej, podobna sytuacja będzie miała miejsce 31 grudnia. Dodatkowo w Wigilię oraz w Sylwestra, po godzinie 17.00 oraz do godziny 14.00 w Boże Narodzenie i Nowy Rok nie będą wykonywane niektóre kursy, natomiast po godzinie 14:00 autobusy będą kursowały tak jak w niedzielę i święta.

Świąteczny rozkład jazdy będzie obowiązywał również drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia. W przerwie między świętami tj. 27 i 28 grudnia autobusy kursować będą wg rozkładów jazdy na dni robocze wolne od nauki szkolnej. PKM nie przewiduje żadnych dodatkowych zmian w rozkładzie jazdy na 29 oraz 30 grudnia.

Rozkłady jazdy, z oznaczeniem wyżej wymienionych ograniczeń można znaleźć na stronie internetowej www.pkm.jaworzno.pl. Szczegółowych informacji o funkcjonowaniu komunikacji udziela również Dyspozytor PKM  - tel. 32 / 753 55 40.